newsletter
Bądź na bieżąco z nowościami
pakiet
taste it!
1 samochód
10 km
około 1 godziny
dla 3 osób
390 pln300 plnpromocja na start

Idealna propozycja dla pasjonata, który chciałby się przejechać legendą na fotelu pasażera!

Przychodzisz do nas do garażu. Na spokojnie możesz obejrzeć każde auto z naszej kolekcji oraz wsiąść do środka. Następnie wybierasz jedno auto z naszej kolekcji, które zabierzemy na przejażdżkę (10km).

Zabierz, ze sobą dwie osoby, które na tylnej kanapie razem z Tobą poczują klimat lat '60!

pakiet
pick one
1 samochód
40 km
około 1 godziny
dla 3 osób
1 300 pln1 000 plnpromocja na start

Spotkamy się w naszym garażu. Opowiem Ci o naszej kolekcji, różnicach pomiędzy autami i chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z klasykami, co pozwoli Ci wybrać Twój ulubiony samochód. Gdy będziesz gotowy zabierzemy go na przejażdżkę. Pierwsze 10 kilometrów na fotelu pasażera. Następne 30 kilometrów za kierownicą. Na pamiątkę dostaniesz obraz ze zdjęciem samochodu lub podczas przejażdżki zrobimy Ci zdjęcie z samochodem w fajnej okolicy, które wydrukujemy na płótnie i wyślemy na Twój adres kilka dni później (za dodatkową opłatą).

Zabierz żonę i dziecko lub kumpli. Niech towarzyszą Ci w tej wyjątkowej chwili. Zarezerwuj przynajmniej godzinę!

pakiet
challenge
2 samochody
2X 40 km
około 2 godzin
dla 3 osób
2 340 pln1 800 plnpromocja na start

W tym pakiecie do wyboru będziesz miał przejażdżkę dwoma klasykami z naszej kolekcji. Na dystansie 40km w wybranej przez Ciebie kolejności przetestujesz i osobiście ocenisz dwóch odwiecznych rywali Mustanga i Camaro, sprawdzisz osiągi Chargera i Challengera albo porównasz sportową Corvette z komfortową Chevelle. Wybór aut należy do Ciebie.

Zabierz żonę oraz dziecko lub kumpli i wybierzcie auta do rywalizacji. Zarezerwuj przynajmniej dwie godziny!

pakiet
top 3
3 samochody
3X 40 km
około 4 godzin
dla 3 osób
3 250 pln2 500 plnpromocja na start

To będzie prawdziwe spełnienie marzeń z klasyczną amerykańską motoryzacją. Koniecznie zabierz kumpla lub ukochaną osobę, bo czeka Cię całe popołudnie pełne wrażeń. Zarezerwuj ok. 4 godziny czasu, które spędzisz testując 3 wybrane auta z naszej kolekcji. Każdym zrobisz po 40km po publicznych drogach.

W TYM PAKIECIE DOSTĘPNY JEST BULLITT!

pakiet
american day
bez limitu
bez limitu
około 6 godzin
max dla 6 osób
do ustalenia

Nasza kolekcja jest do Waszej dyspozycji. Bez limitu aut do wyboru. Bez limitu kilometrów. To wy zdecydujecie, czy chcecie jechać kolumną (każdy za kierownicą wybranego przez siebie auta) czy zrobimy dwa lub trzy wyjazdy, podczas których będziecie się zmieniać za kierownicą. Zrobimy kilka przystanków na szybką wymianę doświadczeń, kilka fajnych fotek i ruszamy dalej. Na koniec wybierzecie dwa auta, którymi zawieziemy Was pod wskazany adres na terenie Warszawy. Opisz nam dokładnie na czym Ci zależy, a my zrobimy indywidualną wycenę.

pakiet
wynajem do sesji, teledysku, filmu
do ustalenia

Marzysz o niezapomnianej pamiątce ślubnej? Szukasz auta do reklamy lub filmu? Wybierzesz jedno lub kilka aut z naszej kolekcji, a my zajmiemy się całą resztą. Umyjemy je, przygotujemy, dostarczymy na plan i zabierzemy o umówionej godzinie.

Możemy też to zrobić w naszym klimatycznym garażu.